A2265B QUARTZ CALACATTA F
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2265B |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | QUARTZ |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 348kg |